Geometria

Geometria imgaePoskytujeme rýchle merania a nastavovanie geometrie automobilov prostredníctvom špičkového zariadenia značky Hunter. Dve digitálne kamery prostredníctvom špičkového kamerového 3D systému merajú vo vysokom rozlíšení kontinuálne polohu a orientáciu nových typov odrazových terčov.

Riadiaca jednotka merania geometrie Hunter Win Align:
HUNTER WinAlign – špičkový riadiaci systém pre elektronické geometrie je možné používať s kamerovým 3D systémom HS401/HS201, alebo s klasickým meracím systémom DSP5xx v káblovom, alebo bezkáblovom prevedení. WinAlign® software – nastavovací softvér WinAlign® obsahuje najväčšiu svetovú databázu informácií o vozidlách a mnoho jedinečných patentovaných funkcií. Softvér WinAlign® sa používa v 60 krajinách a existuje v 35 jazykoch, je to niekoľkokrát ocenený softvér založený na nových technológiach, ktoré urýchľujú a zjednodušujú nastavenie. Ide o najspoľahlivejší a najvýkonnější softvér pre systémy geometrií aký je dnes k dispozícii. Express Align – optimalizuje kroky merania a nastavenia tým, že na základe údajov databázy rešpektuje konštrukčné usporiadanie podvozku. WinToe ® – postup pre nastavenie zbiehavosti prednej nápravy bez fixácie volantu vyľučuje problémy so šikmou priečkou volantu. CAMM – monitor pohybu priečneho ramena, priebeh merania ukazuje presne technikovi o koľko musí prestaviť predný a potom zadný excenter. Pri nastavovaní odklonu a záklonu kolesa šetrí viac ako polovicu času. Uľahčuje nastavenie priečneho ramena, uhla záklonu a odklonu kolesa. FasterCaster – prepočet uhlov natočenia oboch kolies súčasne urýchľuje meranie záklonu a optimalizuje výpočet hodnôt. Kalibrácia ADR/ACC/LDW – program zahŕňa funkciu kalibrácie radaru automatickej regulácie odstupu vozidla. WinAlign Tuner ™ – je špeciálny softvér úpravy svetlej výšky vozidiel. Tento program umožňuje presné nastavenie vozidiel vrámci zmeny výšky svetla s ohľadom na jazdné vlastnosti upraveného vozidla a opotrebenia pneumatík.
 
Odrazové terče
nepotrebujú batérie
neobsahujú prepojenie káblami
neobsahujú žiadnu elektroniku
nevyžadujú kalibráciu
sú vybavené gumovými ochrannými nárazníkmi, sú prakticky bezúdržbové a nárazuvzdorné
 
3D geaometria – najpresnejšie meranie
Zariadene nevyžaduje zdvíhanie vozidla, obsluha upevní terče na kolesá a posunie vozidlo 30 cm dozadu a vpred, čím sa výrazne skráti dĺžka merania.


Cenník


Geometria

10 € - 45 €

Kontrola geometrie

10 €

Predná zbiehavosť

25 €

Predná a zadná zbiehavosť

35 €

Predná a zadná zbiehavosť, zadný odklon

40 €

Predná a zadná zbiehavosť, predný a zadný odklon, predný záklon

45 €